VaKP salin salivuorot ja varaukset

VAKP SALIN HARJOITUSVUOROT 2017-2018

MAANANTAI

 

 

klo 16:00-18:30

Sennut

Tiina Koljander

klo 17:30-19:30

Junnut – Simpukat

Tiina Koljander

klo 19:00-21:00

Kilpa 1 & AeroDance

Heidi Tourunen

 

 

 

TIISTAI

 

 

klo 8:00-9:15

Akatemia

VaKP valmentajat

klo 10:00-11:00

Ikiliike: Zumba Gold

Johanna Sundström

klo 11:00-12:00

Ikiliike: Miesten kuntotunti

Laura Vihervä

klo 15:30-17:00

Kilpa 4

Johanna Sundström

klo 16:30-18:30

Minit – Fionat

Laura Vihervä

klo 17:30-19:30

Junnut – Simpukat

Laura Vihervä

klo 19:30-20:30

Kankifit / Kahvakuula

Hanna Lähdesmäki, Marika Semi

 

 

 

KESKIVIIKKO

 

 

klo 10:00-11:00

Crosstraining

Riina Virkki

klo 11:00-12:00

Ikiliike: LAVIS

Johanna Sundström

klo 16:00-18:00

Junnut – Simpukat & Minit – Fionat

Tiina Koljander

klo 18:00-20:15

Sennut

Tiina Koljander

 

 

 

TORSTAI

 

 

klo 8:00-9:15

Akatemia

VaKP valmentajat

klo 10:00-11:00

Ikiliike: Voimaa ja Vireyttä

Iina Salonen

klo 16:00-18:00

Sennut

Sara Koskinen / Virve Heinämäki

klo 18:00-20:00

Junnut – Simpukat

Roosamari Kuttila

 

 

 

PERJANTAI

 

 

klo 10:00-11:00

Ikiliike: Hyvän Olon Jumppa

Reet Nikkanen

klo 14:30-15:30

Kahvakuulakurssi 8.9.-10.11.

Riina Virkki

klo 15:30-18:00

Sennut

Tiina Koljander

klo 18:00-19:00

Freegym 8-10v.

Laura Vihervä

klo 19:00-20:00

Freegym 11-13v.

Laura Vihervä

 

 

 

LAUANTAI

 

 

klo 9:30-11:00

Nuput – Helmet

Laura Vihervä, Ida Harju, Sofia Martimo

klo 10:30-12:30

Minit – Fionat

Mila Koljander, Ida Harju, Sofia Martimo

klo 12:00-14:30

Sennut

Tiina Koljander

 

 

 

SUNNUNTAI

 

 

klo 9:45-10:30

Taaperotemmellys 1-2v. + aikuinen

Päivi Lehtonen, Outi Leuhtonen, Sisko Leppä-Aho

klo 10:30-11:15

Tenavatemmellys 3-4v. + aikuinen

Päivi Lehtonen, Outi Leuhtonen, Sisko Leppä-Aho

klo 11:00-12:30

Nuput – Meritähdet

Ilona Riskumäki

klo 12:30-14:30

Junnut – Simpukat

Ilona Riskumäki

klo 14:30-16:30

Kirput – Korallit

Siiri Nieminen, Viivi Väljä

klo klo 15:30-17:30

Kilpa 3

Iina Salonen

klo 17:30-19:30

Kilpa 2

Iina Salonen

klo 19:00-21:00

Kilpa 1 & AeroDance

Heidi Tourunen & Iina Salonen